previous arrow
next arrow
Slider

Żywe Stoły

Stoiska promocyjne

W obecnych czasach, sprzedaż wymaga unikalnej formy prezentacji oferty.

Standardowe promocje nie maja już swojej dawnej skuteczności. Narzędziem, które wspiera skuteczny przekaz informacyjny kierowany do klienta, są stoiska promocyjne / degustacyjne – Żywe Stoły. Są to stoiska, obok których nikt nie przejdzie obojętny, ponieważ jest to unikalna forma nośnika angażowanego na promocje.
Hostessy pracujące we wnętrzu stoiska promocyjnego, ozdobione są makijażem bodypainting.
Całość tworzy piękną artystyczną formę z dużym potencjałem informacyjnym, dzięki czemu skutecznie odróżnia promocje i przyciąga wzrok konsumenta.

Nasze Stoiska promocyjne można dostosować do każdego charakteru imprezy. Ich wizerunek każdorazowo dopasowujemy do potrzeb konkretnego wydarzenia.

Żywe Stoły doskonale sprawdzają się jako stoiska promocyjne, stoiska degustacyjne, stoiska targowe, stoły cateringowe, stoliki reklamowe, ale także jako scenografia eventowa.

Na Żywych stołach doskonale prezentują się degustacje, dystrybucja materiałów reklamowych, ekspozycje produktów, tort urodzinowy, welcome drinki i wiele innych. Nasze stoiska promocyjne są same w sobie wysoce skutecznym, uniwersalnym medium komunikacji marketingowej.

Stoiska promocyjne, Stoisko promocyjne Kraków, Standy promocyjne, Standy reklamowe, Ekspozycja Kraków

Bądźmy w kontakcie

+48 515 295 896

Kraków

© 2010 - 2018 All rights Reserved Żywe Stoły